Vítáme Vás na stránkách SCS Praha

Máte promáčklý blatník, dveře, střechu, kapotu nebo vůz poškozený krupobitím? Naše firma uvedla v roce 2005 na trh novou technologii SmartFix ®, která v rukách vyškolených specialistů s bohatou praxí zabezpečí vyrovnání promáčklého místa bez poškození laku. Velká výhoda technologie SmartFix ® se ukazuje především u oprav vozů po kroupách, kdy oprava trvá max. 2 dny a finanční úspora proti opravě konvenční metodou kdy se mění celé díly, řežou se střechy a vůz se musí kytovat a lakovat se pohybuje mezi 50% až 80%. Další výhoda této technologie je především v tom, že se při opravě neporuší lak a tak odpadá kytování a lakování a tím pádem vůz neztrácí na své hodnotě. Další výhody: oprava trvá pouze pár hodin-ušetříte čas, i v případě již poškozeného laku tato metoda opraví poškozené místa šetrně bez dalšího okolního poškození nebo nutnosti výměny poškozeného dílu za nový. Působíme zejména v Praze 3 a 10.

Naše hlavní specializace

Opravy promáčklých karoserií bez nutnosti lakování technologií SmartFix ®

Bez poškození laku vozu a tudíž bez nutnosti kytování a lakování opravujeme novou revoluční technologií Smart Fix ® promáčklá místa na karoseriích vozů a karoserie poškozené krupobitím. Přesvědčte se, jak technologie SmartFix ® funguje a věříme, že budete mile překvapeni.

Renovace a oprava laku, oprava laku automobilů Praha

provádíme renovace starších i zkřídovatělých laků rozbrušováním a rozlešťováním, tepování, kosmetiku interiérů, mytí vozů. Technologií Paint Fix Pro provádíme zacelování škrábanců v laku.

Autolakovna a lokální rozstřiky

Jedná se o technologii, která zabezpečuje opravu škrábanců v laku u nás známou pod všeobecným názvem – rozstřiky. Rozstřik je dokonalé, rychlé a čisté řešení oprav škrábanců, rýh, odřenin a podobných poškození laku...

Ruční mytí vozů - CAR WASH

Jsme připraveni Vám dokonale a rychle umýt Váš automobil včetně vyčištění a ošetření interiéru vozu. Pokud nechcete čekat, rádi Vás objednáme předem na sjednanou hodinu po telefonické dohodě.

Renovace poškrábaných AL disků - renovace Alu kola Praha

Rychlé, šetrné, kvalitní a cenově přijatelné řešení odstranění škrábanců elektronových (AL) disků.

Komplexní služby pro Váš vůz

Přijedeme si pro Váš vůz, vyrovnáme technologií Smart Fix, rozstříkneme nebo nalakujeme, umyjeme, vyčistíme, rozleštíme, zakonzervujeme lak a vůz dodáme zpět k zákazníkovi.

Autofólie a polepy skel

Potřebujete změnit barvu vozu? Dle Vašeho přání změníme barvu vašeho vozu výběrem ze široké škály barevných a karbonových fólií. Naaplikujeme tónované fólie nejenom na skla Vašeho vozu, ale provedeme polepy reklamního charakteru.

Desinfekce a čištění klimatizací

Min. jednou za rok, je třeba vydesinfikovat a vyčistit potrubí klimatizačních jednotek, neboť se v něm vlivem srážlivosti par usazují a vytvářejí škodlivé bakterie a roztoči, které nám mohou způsobovat různé zdravotní potíže.

Výměny a opravy autoskel, výměna autoskla na autě Praha

Vyměníme Vám autosklo na jakémkoli typu vozu. V případě pojištění čelního skla, likvidujeme škodu s pojišťovnami. Zacelíme toto poškození speciální technologií a za pár hodin odjíždíte se sklem jako novým!

Zabezpečení a sledování vozidel přes GPS

Monitoring provozu nejen firemních automobilů ale i dopravní a stavební techniky s měřením spotřeby PHM. Zařízení GCOM se používá především pro monitoring provozu automobilů a stavebních strojů za účelem zvýšení produktivity práce, kontroly pohybu, dosažení optimálního servisu a úspor, především ve spotřebě PHM a v náhradních dílech.

Lakování disků Praha

Vaše staré disky mohou být jako nové, nabízíme pískování a práškové lakování disků za velmi dobré ceny.

Videoukázky z televize

ukázka technologie SmartFix ®, pořad AUTO MOTO DRIVEukázka technologie SmartFix ®, televize PUBLICukázka technologie SmartFix ®, pořad AUTO MOTO REVUEukázka technologie SmartFix ®, pořad AUTO SALON

Jsme smluvním partnerem:

Doporučujeme: rolety | pásové pily | žaluzie Artemide | rolety | pásové pily | gravírování | průmyslová vrata | zámečnická pohotovost | podlahové krytiny | oxid uhličitý | břidlice | průmyslové podlahy | džíny | ubytování Plzeň | Garážová vrata | podlahový polystyren | Úprava a filtrace vody
Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám